Anasayfa - Site Haritası - E-Mail - İletişim - English
Mustafa Kemal ATATÜRK
KURUMSAL
GAP Gençlik Evleri Koordinasyon Toplantısı

GAP Bölge Kalkınma İdaresi tarafından uygulanmakta olan GAP Gençlik Evleri projesi kapsamında 21-22 Ocak 2019 tarihleri arasında GAP İdaresi Başkanı Sadrettin KARAHOCAGİL, Başkan Yardımcısı Mehmet AÇIKGÖZ ve Bölge Müdürü Hasan KILIÇ’ın katılımı ile GAP Gençlik Evleri Koordinasyon toplantısı ve teknik geziler gerçekleştirildi.

GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı’nın Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesine girmesiyle birlikte GAP Gençlik Evleri tarafından gençlik çalışmaları için  ‘Dijitalleşme ve Teknoloji’ alanında yapılan çalışmaların değerlendirildiği ve 2019 çalışma planlarının ve faaliyetlerinin oluşturulduğu koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

“Dijitalleşme ve Teknoloji” alanlarında kamu kurum ve kuruluşlarının alan çalışmalarını yerinde görmek amacıyla Sosyal Kültürel Ekonomik Destek Projeleri kapsamında GAP İdaresi tarafından finanse edilen Şanlıurfa Teknokent- GAP MAKER Atölyesi ve Harran- GAP STEM Merkezine ziyaret gerçekleştirildi. Teknik geziler kapsamında GAP illerinin bu alanlara entegre edilmesi çalışmaları, yapılacak olan iş birlikleri alanları değerlendirildi.


Fotoğraflar
Haber Tarihi : 22 Ocak 2019 - Okunma Sayısı : 528