Anasayfa - Site Haritası - E-Mail - İletişim - English
Mustafa Kemal ATATÜRK
KURUMSAL
GAP Organik Tarım Küme Projesi 8. İzmir Organik Ürünler Fuarı’nda

GAP Organik Tarım Küme Projesi, 26-29 Nisan tarihleri arasında Ekoloji İzmir 2017 çatısı altında düzenlenen 8. İzmir Organik Ürünler Fuarı’nda tanıtıldı.

GAP Bölge Kalkınma İdaresi tarafından uygulanmakta olan GAP Organik Tarım Küme Projesi kapsamında ve GAP TEYAP işbirliği içerisinde 26-29 Nisan 2017 tarihleri arasında İzmir’de düzenlenen 8. İzmir Organik Ürünler Fuarı’na katılım sağlandı.

Kurum personeli ve proje paydaşlarının organik tarım sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmeleri, olası işbirlikleri kurmaları ve projenin tanıtımının yapılması amacıyla fuar kapsamında açılan stant ile Bölge’de üretilen ürünler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Fuarda kurulan stant ile; Kilis, Diyarbakır, Şanlıurfa, Siirt, Adıyaman, Mardin ve Şırnak illerinde üretilmekte olan organik zeytinyağı, nar ekşisi, bal, badem, kuru üzüm, üzüm pekmezi, dut, dut pekmezi gibi organik ürünlerin tanıtımı yapıldı. GAP BKİ ile ulusal ve uluslararası kurum/kuruluşlar arasında işbirliği sağlanması adına görüşmeler gerçekleştirildi.

Fotoğraflar

 

 


Fotoğraflar
Haber Tarihi : 2 Mayıs 2017 - Okunma Sayısı : 804