Tasarım ve Programlama - GAP İdaresi Başkanlığı Bilgi İşlem Koordinatörlüğü Ercan YİĞİT

Tasarım ve Programlama - Ercan YİĞİT

Tasarım ve Programlama - Bilgi İşlem Koordinatörlüğü Ercan YİĞİT

KURUMSAL
Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) 4 No’lu Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; Bolu, Düzce, Kocaeli, Sakarya ve Yalova illerinde çalıştırılmak üzere; bölge ve ülkesinin kalkınmasına hizmet etmeye gönüllü, iletişime açık ve kendine güvenen, başarma azmine sahip, çevresindeki olaylara duyarlı, öğrenmeye ve kendisini yetiştirmeye açık, sorumluluk alabilen, yenilikçi, çözüm odaklı, analitik ve stratejik düşünme becerisine sahip, değişen çalışma şartlarına uyum sağlayabilen, insan ilişkileri, kendini ifade yeteneği ve iletişim becerileri güçlü, organizasyon ve yönetim becerisine sahip; 2 (iki) Uzman, 1 (bir) İç Denetçi alımı yapacaktır. Adaylar başvurularıyla birlikte Ajansın sorumluluk sahasında bulunan Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu ve Yalova illerinin herhangi birinde (İç Denetçi Kocaeli İlinde istihdam edilecektir.) görevlendirilebileceklerini kabul ederler.

 

Başvuru Tarihleri:   26/10/2020 - 02/11/2020
Başvuru Yeri:   sinavbasvuru.sanayi.gov.tr (online başvuru)
Sözlü Yarışma Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Adayların İlanı:   09/11/2020
Sınav Yeri:   Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No:72/A İzmit / KOCAELİ

 

Başvurular, 26 Ekim 2020 tarihinden başlayarak, son başvuru zamanı olan 2 Kasım 2020 tarihinde saat 23.59'a kadar sinavbasvuru.sanayi.gov.tr adresinde bulunan Doğu Marmara Kalkınma Ajansı sınav başvuru bağlantısından yapılacaktır.

Başvurular, "Başvuru Formu" eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır. Sadece elektronik ortamda yapılan başvurular geçerli olup ilanda belirtilen şartlara uygun olmayan başvurular ile elden, eposta veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Personel alımı ile ilgili detaylı bilgi için;

Tel : 0262 332 01 44 – Dahili :108

E-posta : info@marka.org.tr

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

İlan metninin tamamı için: /upload/dosyalar/E1_MARKAPersonelAlmilan.pdfDuyuru Tarihi : 9 Ekim 2020 - Okunma Sayısı : 519