Anasayfa - Site Haritası - E-Mail - İletişim - English
Mustafa Kemal ATATÜRK
KURUMSAL
GAP TEYAP, Doğu Anadolu 1. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Zirvesi’e Katıldı

Doğu Anadolu 1. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Zirvesi 27-28 Temmuz tarihlerinde Elazığ’da düzenlendi.

Gıda, tarım ve hayvancılık sektöründe gündem oluşturma ve katma değer sağlama misyonu ile 27-28 Temmuz tarihlerinde Doğu Anadolu 1. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Zirvesi yapıldı. Elazığ’da düzenlenen zirve, Türk iş dünyasının ve sektör ile etkileşiminin bugünü ve geleceğini gündeme getirmekle beraber bölgenin ve ülkenin lider iş ve işbirliği etkinliği sağlaması ve artırması amaçlarını taşıyor. Zirve, 2017 yılından itibaren her yıl gerçekleştirilecek

Zirvede, GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığın temsilen GAP BKİ Bölge Müdürlüğü Tarım ve Orman Birimi Sorumlusu Celal Kaya “Bölgesel Kalkınmada Tarımsal Kırsal Kalkınma Faaliyetleri” konusunda katıldığı panelde sunumunu gerçekleştirdi. Ayrıca, GAP TEYAP Ekip Lideri Akif Yenikale “GAP Tarımsal Eğitim ve Yayım Projesi” ile ilgili bir sunum yaptı. Zirvede GAP TEYAP standı, çeşitli kurum ve kuruluşlardan birçok katılımcının ilgi odağı oldu.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Zirvesi etkinlikleri diğer tüm sektörler ve toplum tarafından öneminin daha iyi kavranması, yeni değişim ve dönüşümler ile yansımalarının ve verimliğinin arttırılmasına yönelik projeler geliştirilmesi esasına dayanan etkinlik platformları oluşturarak tüm enerjisini bu amaca yönelik projeler yürüterek farklı coğrafi bölgelerde buluşturuyor.


Fotoğraflar
Haber Tarihi : 1 Ağustos 2017 - Okunma Sayısı : 827