Tasarım ve Programlama - GAP İdaresi Başkanlığı Bilgi İşlem Koordinatörlüğü Ercan YİĞİT

Tasarım ve Programlama - Ercan YİĞİT

Tasarım ve Programlama - Bilgi İşlem Koordinatörlüğü Ercan YİĞİT

KURUMSAL
İpekyolu Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

TRC1 Düzey 2 Bölgesi’nde (Gaziantep, Adıyaman, Kilis) faaliyet gösteren İpekyolu Kalkınma Ajansı’na (İKA) “4 sayılı Bakanlıklara Bağlı, İlgili, İlişkili Kurum ve Kuruluşlar ile Diğer Kurum ve Kuruluşların Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 200 üncü maddesi” ve “Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği” hükümleri çerçevesinde; TRC1 Düzey 2 Bölgesinin (Gaziantep, Adıyaman, Kilis) kalkınmasına hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, yenilikçi, üretken, çözüm odaklı, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan 1 (bir) iç denetçi, 4 (dört) uzman ve 1(bir) destek personeli alımı yapılacaktır.

 

İpekyolu Kalkınma Ajansı’nın merkezi Gaziantep ili olup, Ajans’ın faaliyet alanını Gaziantep, Adıyaman, Kilis illeri oluşturmaktadır. Sınavda başarılı olanlar her üç ilde de görev yapmayı peşinen kabul etmiş sayılır. (İç denetçi Gaziantep ilinde görev yapacaktır.)

 

SINAV İLAN TARİHİ

06.10.2020

BAŞVURU BAŞLANGIÇ TARİHİ

26.10.2020

SON BAŞVURU TARİHİ

09.11.2020

SINAVA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLARIN İLANI

16.11.2020

SÖZLÜ YARIŞMA SINAVI TARİHİ

Sınav tarihleri daha sonra duyurulacaktır

BAŞVURU LİNKİ

https://sinavbasvuru.sanayi.gov.tr 

 

İlanın tam metni için tıklayınız: /upload/dosyalar/E1_PersonelAlmilan2020_son.pdfDuyuru Tarihi : 9 Ekim 2020 - Okunma Sayısı : 526