Tasarım ve Programlama - GAP İdaresi Başkanlığı Bilgi İşlem Koordinatörlüğü Ercan YİĞİT

Tasarım ve Programlama - Ercan YİĞİT

Tasarım ve Programlama - Bilgi İşlem Koordinatörlüğü Ercan YİĞİT

KURUMSAL
ZİRAAT DİYARBAKIR GENÇLİK FESTİVALİ BAŞLIYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Şöhretler Karmasıyla yeşil sahaya iniyor

 

Diyarbakır, 18-21 Ekim tarihleri arasında Ziraat Gençlik Festivali’ne ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 

Bölge gençlerini sanat, spor, eğlenceyle buluşturmak ve istihdam yaratmak amacıyla düzenlenen festivalde Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan da ‘Şöhretler Karması’ maçında sahaya çıkacak

İstanbul’da Mayıs’ta başlayan ‘Gençlik Festivali’ coşkusu, Diyarbakır’a taşınıyor. Yeniliğin, aydınlanmanın ve kültürün merkezi olan Diyarbakır, 18-21 Ekim tarihleri arasında Ziraat Gençlik Festivali’ne ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Diyarbakır Valiliği, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Bakanlıklar ile Okçular Vakfı’nın destekleriyle Diyarbakır Kent Meydanı’nda düzenlenecek etkinliklerle Bölge gençleri 4 gün boyunca festival coşkusu yaşayacak. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'da 20 Ekim Cumartesi günü düzenlenecek, eski futbol efsanelerinin forma giyeceği ‘Şöhretler Karması’ maçında sahaya çıkarak gençlerle buluşacak.

 

GAP Gençlik Evleri ve GAP ÇATOM'lar festival kapsamında atölyeler açarak, Mardin Gençlik Evi sirk ve sokak sanatları grubu gösterileriyle Gençlik Festival'ine katılım sağlayacak.

 

Program Akışı: /upload/dosyalar/pdfler/Festival_Etkinlik_Aks.pdfDuyuru Tarihi : 17 Ekim 2018 - Okunma Sayısı : 1998