Anasayfa - Site Haritası - E-Mail - İletişim - English
Mustafa Kemal ATATÜRK
KURUMSAL
ZİRAAT DİYARBAKIR GENÇLİK FESTİVALİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Şöhretler Karması'yla Yeşil Sahaya İndi. Diyarbakır, 18-21 Ekim tarihleri arasında Ziraat Gençlik Festivali’ne ev sahipliği yaptı. Bölge gençlerini sanat, spor, eğlenceyle buluşturmak ve istihdam yaratmak amacıyla düzenlenen festivalde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da ‘Şöhretler Karması’ maçında sahaya çıktı.

İstanbul’da Mayıs’ta başlayan ‘Gençlik Festivali’ coşkusu, Diyarbakır’a taşındı. Yeniliğin, aydınlanmanın ve kültürün merkezi olan Diyarbakır, 18-21 Ekim tarihleri arasında Ziraat Gençlik Festivali’ne ev sahipliği yaptı. Diyarbakır Valiliği, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Bakanlıklar ile Okçular Vakfı’nın destekleriyle Diyarbakır Kent Meydanı’nda düzenlenen etkinliklerle Bölge gençleri 4 gün boyunca festival coşkusu yaşadı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da 20 Ekim Cumartesi günü düzenlenen, eski futbol efsanelerinin forma giydiği ‘Şöhretler Karması’ maçında sahaya çıkarak gençlerle buluştu.

GAP Gençlik Evleri ve GAP ÇATOM'lar festival kapsamında atölyeler açarak, Mardin Gençlik Evi sirk ve sokak sanatları grubu gösterileriyle Gençlik Festival'ine katılım sağladı.


Fotoğraflar
Haber Tarihi : 22 Ekim 2018 - Okunma Sayısı : 321